28 Ocak 2010 Perşembe

Tatil Fishy si :))

Tatildeyim ve bir süredir gerçekten mutlu ve huzurluyum.. Ancak evimizdeki tadilat nedeniyle internet su sıralar bizim hanede bulunmamakta.. Arada sırada ofisten internet bulduğumda da pek ilgilenemedim blogla sadece bir iki mail cevapladım o kadar...

Amaaaa bu tatil insanı boş durmadı, bir sürü tuhaf insanla tanıştı. Ankara dan İzmir e otobüsle gelmeye karar verdi, üstüne bir de yolda kaldı :)) Kendini alışverişe vurdu, sonra tadilat esnasıyla parcalanan evde 3 koli kayıp kıyafetini buldu, mutlu oldu :))

Hamarat ve yaratıcı insanların bloglarından bir sürü DIY projesi seçti, bir kısmını başarıyla uyguladı, mutlu oldu.. Gerisi yolda :)

Pucuk un bitirme projesi de, kendisinin isyan bayrağını açmasıyla Fishy nin üstüne kaldı... Bu arada dipnot: Pucuk insaat muhendisi, Fishy ise kimyager olucak, tam bir dam üstü saksagan durumu, burdan yetkililere sesleniyorum inşaattan en azından bir yan dal belgesi isterim :)) Laf aramızda bir keson temel yaparım tadından yenmez...

Hayat ve tatil şimdilik koştur koştur hali içinde hızlıca akıyor, ben de 1 şubat dönem sonu notlarını bekliyorum.. Yegane hedefim repeat olmamak, eğer o da olursa iç ve dış temsilciliklerdeki kutlamalara herkesi bekliyorum :)))

Şimdilik koccaman öpücükler..

Fishy out!!!!

2 yorum:

SerpiL dedi ki...

cnmcm blogumdaki rujun rengini sormuşsun golden rose 223numara.

tatlisubaligi dedi ki...

serpilcim çok teşekkur ederim.. kısmetse en kısa zamanda alıp denemek istiyorum bende cok cici bi renkti